آخرین بروزرسانی: چهارشنبه, ۰۵ آبان ۱۴۰۰
پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

هفده مرداد روز خبرنگار

نوشته شده توسط

پیام تبربک مهندس احمد مرادي  مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر به مناسبت روز خبرنگار

 

هفده مرداد سالروز شهادت مظلومانه شهید محمود صارمی ظرفیتی منحصر بفرد جهت قدردانی و تقدیر از مردان و زنانی است که مهمترین هدف خود را روشنگری و شفاف سازی در مسیر رشد و تعالی جامعه قرار داده اند.

جوانان توانمند و پیران با تجربه در عرصه خبر همواره ضمن اشاره به مشکلات و ایرادات به بیان راهکارها پرداخته اند و توانسته اند همراهی تاثیرگذار برای بدنه مدیریتی استان باشند و با انتقادات سازنده موجبات اصلاح امور را فراهم آورند.

بی تردید امروز  خبرنگاران  می توانند با برجسته سازی ظرفیت سرمایه گذاری خیرین مدرسه ساز استان نقش بسزائی رشد سرمایه گذاری ویاری رسان این اداره کل و دانش آموزان این مرز وبوم باشند

روز خبرنگار را به خبرنگاران و عکاسانی که در انعکاس صحیح اخبار  با تمام توان زحمت می کشند تبریک عرض می نمایم و امیدوارم در سایه همدلی و همراهی بتوانیم آینده ای روشن را برای استان ودانش آموزان این خطه رقم بزنیم

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر

آخرین ویرایش در یکشنبه, 17 مرداد 1400 ساعت 08:38

اهدا لوح تقدیر هیئت  همگانی استان به مدیر کل نوسازی مدارس استان بوشهر

محمد حسین زاهدی رئیس هیئت همگانی استان بوشهر با اهدا لوح تقدیر از احمد مرادی  مدیر کل نوسازی مدارس استان بوشهر به پاس همکاری و حمایت ایشان تقدیر کرد.

رئیس هیئت همگانی گفت ما به پشتوانه مسئولین دلسوز و پر  تلاش دلگرم خدمت به جامعه ورزش هستیم . و امید واریم بتوانیم قدر دان این عزیزان باشیم.

احمد مرادی مدیر کل نوسازی مدارس استان بوشهر گفت نوسازی مدارس همیشه حامی ورزشکاران بوده و هست و افتخار میکنیم که نوسازی مدارس در جامعه ورزش نقش چشم‌گیری دارد.

احمد مرادی مدیر کل نوسازی مدارس و رئیس هیئت نابینایان استان گفت، ساخت و ساز سالن های ورزشی و زمین های چمن مصنوعی در مدارس از اهمیت خواصی بر خوردار است و نوسازی مدارس با ساخت و تکمیل فضای ورزشی  و تهیه تجهیزات و  تاسیسات سرمایشی و‌گرمایشی فضای ورزشی مدارس ،  محیطی مناسب را برای فرزندان این مرز و بوم فراهم میکند.

احمد مرادی گفت ، از پنج استخر نیمه تمام استان دو پروژه بوشهر و گناوه در حال تکمیل میباشد و امید واریم بتوانیم سه پروژه نیم تمام را تا پایان سال فعال کنیم.

 

روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر

آغاز عمليات اجرايي احداث مدرسه  زند نام ، رضا دباش

آغاز عمليات احداث مدرسه 12 كلاسه در مدرسه پروين اعتصامي بوشهر با مشاركت خانواده زنده نام  رضا دباش و باحضور مسئولين آموزش و پرورش بوشهر و مدير كل نوساز مدارس برگزار شد.

مشاركت احداث مدرسه 12 كلاسه در مدرسه پروين اعتصامي بوشهر  با  زير بناي 2500 متر مربع توسط خانواده زنده نام رضا دباش با حضور خانواده دباش و مسئولين آموزش و پرورش بوشهر و مديركل نوسازي مدارس بوشهر و مجمع خيرين برگزار شد.

موحدي معاون فرهنگي آموزش و پرورش گفت ، مشاركت در ساخت مدرسه صدقه جاريه است و تا زماني كه اين بنا پا برجاست نام و ياد رضا دباش زنده خواهد بود.

سليمي فر رياست آموزش و پرورش بوشهر گفت ، اميد واريم اين چنين ايثاري در تمام خانواده ها تداوم داشته باشد و بابي شود براي مشاركت در مدرسه سازي .

احمد مرادي مدير كل نوسازي مدارس گفت ، ما براي هر گونه مشاركت در ساخت مدرسه استقبال ميكنيم و از خانواده دباش سپاس گزاريم كه براي زنده نگه داشتن نام فرزندشان به اين صدقه جاريه متوسل شدند.

 

روابط عمومي اداره كل نوسازي ،توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر  

پنج شنبه, 11 دی 1348 ساعت 00:00

انتخابات

نوشته شده توسط

اطلاعات تماس

  • آدرس: بندر بوشهر، ميدان رئيسعلي دلواری، ابتدای بلوار شهيد چمران
  • تلفن تماس:33324939-33324505(077)
  • نمابر:33324504(077)
  • دفتر مدیر کل:33326470(077)
  • کد پستی:96714-75158
  • پست الکترونیک: info@nosazibu.ir
  • تارنما: www.nosazibu.ir

آدرس ما بر روی نقشه

آمار بازدید

مجموع بازدید کنندگان
2625
صفحات بازدید شده
138639
صفحات بازدید شده امروز
653
بازدید کنندگان امروز
101
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
1626
بازدیدکنندگان دیروز
104
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…