موارد پالایش شده بر اساس تاریخ: ارديبهشت 1399

بازديد معاون توسعه ، مديريت و پشتيباني سازمان  نوسازي مدارس كشور  از استان بوشهر

محمد ركوعي معاون توسعه ، مديريت و پشتيباني سازمان نوسازي مدارس كشور از همكاران در نوسازي مدارس استان بوشهر  و پروژه هاي در حال اجرا بازديد كرد .

محمد ركوعي معاون پشتيباني سازمان نوسازي مدارس با  كليه همكاران نوسازي مدارس استان در محل كار آنان ديدار و به مشكلات و پيشنهادات آنان گوش فرا داد.

جلسه شوراي معاونين اداره كل نوسازي مدارس استان بوشهر با حضور محمد ركوعي معاون  توسعه  ، مديريت و پشتيباني سازمان نوسازي مدارس كشور در ارديبهشت ماه 99 در سالن كنفرانس نوسازي مدارس استان بوشهر  برگزار شد.

احمد مرادي حضور معاون پشتيباني سازمان نوسازي مدارس كشور  را مايع خير و بركت براي استان دانست و از توجه خواص ايشان  در خصوص اعتبارات تشكر كرد.

احمد مرادي گفت : استان بوشهر 220 هزار نفر دانش آموز در قالب 2000 مدرسه و 8000 كلاس درس دارد.

مدير كل نوسازي مدارس استان بوشهر افزود: ما از سال 92 در بخش سيستم هاي سرمايشي رشد چشم گيري داشته ايم و 5554 كولر گازي به صورت 90 درصد جايگزين و 10 درصد  نوساز به مدارس تحويل داده ايم كه اين غير از 1350 كولر نصب شده در  كلاسهاي پروژه هاي تحويلي است.

و در بخش گرمايشي در شهرستان جم همه مدارس و كلاسها سيستم بخاري گازي آنها  به سيستم  گرمايشي مركزي استاندار سازي شده كه اين كار با همكاري امام جمعه بوشهر از اعتبارات زكات استان به مبلغ 200 ميليون تومان و 200 دستگاه از كرمانشاه بعلت بلا استفاده بودن به بوشهر انتقال داده شد و حدود 200 دستگاه در سال 98 خريداري و استاندار سازي شد است .  و در سال 99  حدود 500 دستگاه در مدارس استان بوشهر  استاندارد سازي خواهد شد.

احمد مرادي گفت :در بخش فضاي آموزشي 110 پروژه شامل 834 كلاس درس  در دستور كار داريم كه ميانگين پيشرفت فيزيكي آنان 50 درصد مي باشد و پيش بيني ماه در مهرماه سال 99   تحويل 140 كلاس درس و تا پايان سال 240 كلاس درس خواهد بود.

مدير كل نوسازي مدارس گفت : در سال 1399 در بخش مشاركت ها مبلغ 60 ميليارد تومان در دستور كار ما مي باشد كه حدود 35 ميليار تومان آن تحقق يافته است . و نيروگاه اتمي قول ساخت دو مدرسه را داده و مجموعه آموزشي كه در شهر بوشهر در حال ساخت دارد فقط تاسيسان آن باقي مانده كه ان هم در حال پيگيري مي باشد. در بخش خيري بانكها كمك خوبي براي ما بوده اند خصوصا بانكهاي كشاورزي ؛ ملي ؛ تجارت ؛ اقتصاد نوين و بانك سامان  و در زلزله دشتي با كمك بخش خيري كليه فضا هاي اموزشي توسط خيرين  باز سازسي و تكميل شد.

معاون توسعه ، مديريت و پشتيباني سازمان نوسازي مدارس كشور گفت : در سال98 اعتبارات خوبي به استان بوشهر نسبت به ديگر استانها تزريق شد . و در سال 1399 توجه دولت  بيشتر به سمت پروژه هاي مشاركتي مي باشد .و اعتبار سال 99 مبلغ 3300 ميلياد تومان ميباشد كه مي بايست در بخش فعاليت هاي مشاركتي هزينه شود.

محمد ركوعي گفت : از يك درصد بخش ورزش در سال98  حدود 81 درصد به استانها ابلاغ و مابقي به صورت مسابقات كشوري هزينه و مقداري در سازمان براي ساخت فضاي ورزشي در نظر گرفته شد است.

محمد ركوعي معاون پشتيباني سازمان گفت : ما سعي داريم سيستم نرم افزاري يك پارچه براي ادارات كل نوسازي مدارس  كشور داشته باشيم تا دچار مشكلات اسخدامي و خدماتي نشويم.

بازديد معاون پشتيباني سازمان نوسازي مدارس كشور  از پروژه هاي در حال ساخت در سطح استان بوشهر .

 روابط عمومي اداره كل نوسازي توسعه و تجهيز مدارس استان بوشهر  

منتشرشده در خبر ها

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس بوشهر، نشست مجمع خیرین مدرسه‌ساز بوشهر با حضور احمد مرادی مدیرکل نوسازی مدارس بوشهر، پرتوی مدیرعامل مجمع خیرین، معصومه جهان‌فر رئیس شورای بانوان خیر استان و جمعی از مسئولان مربوطه برگزار شد.

در این مراسم مرادی اظهار کرد: 33 پروژه نفت در سطح استان در حال اجراست که مبلغ 82 میلیار ریال از اعتبارت سهم نفت برای این پروژه‌ها اختصاص یافته و 9 پروژه هم از طرف پتروشیمی با اعتبار 27 میلیارد ریال در حال اجراست که تلاش می‌کنیم این مبلغ به 50 میلیارد ریال برسد؛ سهم دولت هم در بخش نفت مبلغ 85 میلیار ریال خواهد بود.

وی گفت: تعهدات ما در چهار بخش برنامه‌ریزی شده است که شامل تخریب و بازسازی، تجهیزات، سیستم سرمایشی و گرمایشی و خیرین است که در بخش سرمایشی 37 میلیارد ریال برای دو سال در قالب نقد و اوراق تا پایان سال 99 خدمات‌دهی داریم همچنین خرید شبگه گاز برای مدارس در دستور کار قرار گرفته و مبلغ 11 میلیارد ریال به منظور تهیه کولر تنظیم و در حال اجراست.

مدیرکل نوسازی مدارس بوشهر گفت: سرانه فضای آموزش 6/8 مترمربع در استان است که نسبت  به میانگین کشوری با رقم 5/2 مترمربع وضعیت بهتری دارد؛ تلاش می‌کنیم تا پایان سال 99 و تحویل مدارس به آموزش و پرورش این رقم را به 7/3 متر مربع برسانیم تا بتوانیم به سرانه استاندار واقعی 8/2 مترمربع برسیم.

مرادی گفت: شمار مدارس غیراستاندارد در مقابل  زلزله استان بوشهر، 6 درصد است که نسبت به وضعیت کشور با برآورد 30 درصد وضعیت مناسبی داریم.

وی اظهار کرد:  با 520 کلاس درس که با مشارکت دولت و بانک‌ها، بنیاد برکت و خیرین در حال  اجراست نیازهای کنگان و جم مرتفع خواهدشد.

در ادامه معصومه جهان‌فر رئیس شورای بانوان خیر استان بوشهر گفت: از جمع‌آوری مبالغ بسیار ناچیز حقوق آموزگاران نیک‌اندیش شهرستان‌های تنگستان، دشتستان و دشتی توانسته‌ایم سالانه حجم چشم گیری لوازم التحریر بین مدارس نیازمند تقسیم کنیم و امیدواریم شهرستان‌های بوشهر و دیگر شهرستان‌ها به جمع ما بپیوندند تا با کسر مبالغ بسیار پایین از حقوق خود ما را یاری دهند.

جهان‌فر ادامه داد: در همایش سراسری خیرین بانوان با نام «بانوی ایرانی، مدرسه مهربانی»  هم 13 نفر از بانوان خیر مدرسه‌ساز  استان شرکت خواهند کرد.

وجود 180 مدرسه تخریبی در استان

همچنین حسن رفعت آزاد بیان کرد: 180 مدرسه تخریبی در قالب 734 کلاس درس که بیشتر در مرکز شهرستان‌ها از جمله بوشهر، دشتی و تنگستان است، از اولویت‌های نوسازی مدارس محسوب می‌شوند.

معاون مشارکت‌های مردمی نوسازی مدارس اظهار کرد: تا به حال 10 بانک ما را در ساخت مدارس یاری کرده‌اند و از خارج کشور بیشترین کمک‌ها از کویت، بحرین و عمان بوده و بیشترین ساخت مدارس خیرین در استان توسط آقای حریری و خانواده او و 5 مدرسه توسط خیر نیک‌اندیش مقدم مدیرعامل شرکت پارچه مقدم بوده است؛ کمک‌ها و مشارکت خیرین در ساخت مدارس در استان بوشهر 50 درصد بوده؛ در صورتی که در کشور 30 درصد و تا به حال 47 پروژه توسط بانوان نیک اندیش ساخته شده است.

منتشرشده در رویداد ها و همایش ها

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل نوسازی مدارس استان بوشهر، عبد الکریم گراوند استاندار بوشهر  بهربرداری مدرسه 6 کلاسه بایندر را به مردم بندرگاه بوشهر تبریک گفت و از خدمات نیروگاه اتمی تشکر کرد .

مدیرکل نوسازی مدارس استان بوشهر در این مراسم گفت: مدرسه شهید بایندر بندرگاه بوشهر با تمام مشکلاتی که داشت با همکاری استانداری و فرمانداری و پیگیری آموزش و پرورش و حمایت نیروگاه اتمی به پایان رسید.

احمد مرادی گفت: مدرسه 6 کلاسه شهید بایندر بندرگاه شهر بوشهر با 15 میلیارد ریال اعتبار از طرح ملی و کمک‌های نیروگاه اتمی  با 745 مترمربع زیربنب آموزشی و 71 مترمربع سرایداری و 790 مترمربع محوطه سازی و 90 متر طول دیوارکشی به مردم بندرگاه تقدیم شد.

وی افزود: برای بهره‌برداری این پروژه تلاش‌های فراوانی صورت پذیرفت و از مسئولین نیروگاه اتمی و پیمانکار پروژه شرکت بنا گستر قرقشه و فرمانداری بوشهر و مسئولین آموزش و پرورش شهر بوشهر و کارشناسان نوسازی مدارس تشکرو قدردانی میکنم. 

منتشرشده در رویداد ها و همایش ها

به گزارش روابط عمومی اداره کل نوسازی مدارس بوشهر، افتتاح مدرسه سه کلاسه ابن سینای روستای بیدو علیا شهرستان جم بوشهر با حضور سکینه الماسی نماینده مردم شهرستان جم در مجلس، عیسی نوشادی معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان و جمعی از مسئولان مربوطه برگزار شد.

مدرسه سه کلاسه روستای بیدو جم از استان بوشهر  با زیربنای فضای آموزشی 218 متر مربع و محوطه‌سازی به متراژ 2 هزار متر مربع و دیوار کشی 185 متر طول، با مبلغی بالغ بر 6 میلیارد ریال از طرح ملی و طرح برکت با نظارت و تجهیز اداره کل نوسازی مدارس استان به بهر برداری رسید.

منتشرشده در رویداد ها و همایش ها

اطلاعات تماس

  • آدرس: بندر بوشهر، ميدان رئيسعلي دلواری، ابتدای بلوار شهيد چمران
  • تلفن تماس:33324939-33324505(077)
  • نمابر:33324504(077)
  • دفتر مدیر کل:33326470(077)
  • کد پستی:96714-75158
  • پست الکترونیک: info@nosazibu.ir
  • تارنما: www.nosazibu.ir
آخرین بروزرسانی: دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱


آدرس ما بر روی نقشه

آمار بازدید

مجموع بازدید کنندگان
3717
صفحات بازدید شده
405320
صفحات بازدید شده امروز
1268
بازدید کنندگان امروز
57
صفحه منتخب امروز
بازدید از صفحات دیروز
1369
بازدیدکنندگان دیروز
70
بالا
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…